Welkom op SVVasse.nl - Sport Vereniging Vasse



SV Vasse financieel steunen en zelf een prijs winnen? klik hier voor meer informatie!
Member Login
Untitled Document
Username:
Wachtwoord:
Untitled Document
Laatst toegevoegd: Start VMC trainingen week uitgesteld || Berichten Overzicht || Mededelingen Overzicht
23 oktober 2019 - Welkom Gast
Welkom op SVVasse.nl - Sport Vereniging Vasse
Print 't Kastje! Untitled Document
't Keske
Programma : Zaterdag - 26 oktober 2019
V.M.C. JO19-1 ─ Saasveldia JO19-1  
aanvang:  15.30 uur scheidsrechter: Ronald Kenkhuis
aanwezig:  14.30 uur Vasse  
V.M.C. JO17-1 ─ Quick'20 JO17-7  
aanvang:  14.30 uur scheidsrechter: Rob Rikmanspoel
aanwezig:  13.30 uur Manderveen  
V.M.C. JO17-2 ─ Berghuizen JO17-1  
aanvang:  11.00 uur scheidsrechter: Ronnie Paus
aanwezig:  10.00 uur Manderveen  
V.M.C. JO15-1 ─  Stevo JO15-2  
aanvang:  10.30 uur scheidsrechter: Martin Hemmer
aanwezig:  09.45 uur Vasse  
R.S.C. JO13-1 ─ V.M.C. JO13-1  
  UITGESTELD  
         
Quick'20 JO12-6 ─ V.M.C. JO12-1  
aanvang:  09.45 uur INGELAST  
vertrek:  08.45 uur    
Oranje Nassau JO11-3 ─  V.M.C. JO11-1  
aanvang:  09.00 uur  
vertrek:  08.00 uur    
S.V.Z.W. JO10-1 ─  V.M.C. JO10-1  
aanvang:  08.15 uur  
vertrek:  07.15 uur    
V.M.C. JO10-2 ─ Excelsior'31 JO10-8  
aanvang:  09.00 uur spelleider: eigen kader
aanwezig:  08.30 uur Manderveen  
V.M.C. JO9-1 ─ Saasveldia JO9-1  
aanvang:  09.00 uur spelleider: Len Veelers
aanwezig:  08.30 uur Vasse  
V.M.C. JO8-1 ─ De Tukkers JO8-1  
aanvang:  09.00 uur spelleider: eigen kader
aanwezig:  08.30 uur Manderveen  
Hulzense Boys JO8-2 ─ V.M.C. JO8-2  
aanvang:  08.30 uur  
vertrek:  07.15 uur    

Programma : Zondag - 27 oktober 2019
Fleringen 1 - SV Vasse 1     
aanvang:  14.00 uur scheidsrechter: D.F.B. Blok
SV Vasse 2 - EMOS 4    
aanvang:  10.00 uur scheidsrechter:  
SV Vasse 3 - La Première 4  
      VERVALLEN  
MVV'29 7 - SV Vasse 4    
aanvang:  09.00 uur    
UDI VE1 - SV Vasse VE1    
aanvang:  09.30 uur    

Programma : Zaterdag - 02 november 2019
V.M.C. JO19-1 ─ Vogido JO19-2  
  VERVALLEN  
         
A.T.C.'65 JO17-5 ─ V.M.C. JO17-1   
aanvang:  14.30 uur  
vertrek:  13.15 uur    
Losser JO17-3 ─ V.M.C. JO17-2  
aanvang:  14.30 uur  
vertrek:  13.00 uur    
V.M.C. JO15-1 ─  De Tukkers JO15-3  
aanvang:  10.30 uur scheidsrechter: Martin Hemmer
aanwezig:  09.45 uur Vasse  
Quick'20 JO13-4 ─ V.M.C. JO13-1  
aanvang:  09.45 uur  
vertrek:  08.45 uur    
V.M.C. JO12-1 ─ Holten JO12-1  
aanvang:  09.00 uur scheidsrechter: Timo Paus
aanwezig:  08.30 uur Manderveen  
Den Ham JO11-3 ─  V.M.C. JO11-1  
aanvang:  10.00 uur  
vertrek:  08.45 uur    
J.C.O. JO10-1 ─  V.M.C. JO10-1  
aanvang:  08.45 uur  
vertrek:  07.30 uur    
A.S.V.'57 JO10-2 ─  V.M.C. JO10-2  
aanvang:  09.00 uur  
vertrek:  08.00 uur    
V.M.C. JO9-1 ─ S.D.C.'12 JO9-3  
aanvang:  09.00 uur spelleider: Daan Haarhuis
aanwezig:  08.30 uur Vasse  
Hulzense Boys JO8-1 ─  V.M.C. JO8-1  
aanvang:  08.30 uur  
vertrek:  07.15 uur    
V.M.C. JO8-2 ─ M.V.V.'29 JO8-2  
aanvang:  09.00 uur spelleider: Ruud Haarhuis
aanwezig:  08.30 uur Vasse  

Programma : Zondag - 03 november 2019
SV Vasse 1 - Oldenzaal 1    
aanvang:  14.00 uur scheidsrechter:  
Fleringen 2 - SV Vasse 2    
aanvang:  10.00 uur    
Reutum 3 - SV Vasse 3    
aanvang:  11.15 uur    
SV Vasse 4 - RSC 6      
aanvang:  10.00 uur scheidsrechter:  
SV Vasse VE1 - Heracles VE1  
aanvang:  10.00 uur scheidsrechter:  

Untitled Document